SAMSUNG MC32K7055CK mikrobangų krosnelė

 • SAMSUNG MC32K7055CK mikrobangų krosnelė

  Kaina 149 
  Šią prekę turime sandėlyje.

   

  Pristatysime per 2-3 d.d.

   

  Atsiimkite ŠIANDIEN Tiekimo g. 4, Panevėžys ("Televizorių išparduotuvė")

  Į krepšelį 
 • Samsung MC32K7055CK 32L 900W kombinuota, laisvai pastatoma mikrobangų krosnelė, spalva juoda.

  32L talpa - idealiai tinka dideliems namų ūkiams.
  Paprastas jutiklinis valdymo pultas.
  Vaikų saugos užraktas
  Konvekcijos temperatūra: 40-200 ° C (10 ° C žingsniai)

  Naujas greitesnis maisto gaminimas
  „Hot Blast ™“ technologija yra naujas metodas, žymiai sutrumpinantis gaminimo laiką. Galingas karštas oras pučiamas per kelias oro skylutes tiesiai ant maisto, todėl jis gaminamas tolygiai, traškant išorėje, bet sultingas viduje.

  Mėgaukitės sveikesniu keptu maistu be gilios keptuvės. „SLIM FRY ™“ technologija sujungia grilius ir šiltą oro cirkuliaciją, todėl maistas gaminamas traškiai viduje ir išorėje naudojant tik nedaug aliejaus. Nepalieka riebių keptuvių ar purslų! 
  Pasirinkite iš 15 iš anksto nustatytų „Cook with Ease“ meniu, kad galėtumėte paruošti nepriekaištingai paruoštus ir maistingus naminius patiekalus, pagamintus iš šviežių, sveikų, drėgnų ir pilno skonio ingredientų - nuo rudųjų ryžių iki lašišos filė. Bet kada gaminkite naminį jogurtą.
  Mėgaukitės naminiu pyragu, duona, pica ar jogurtu bet kuriuo paros metu, naudodamiesi fermentacijos funkcija. Kurioje naudojama pažangi fermentacijos technologija tešlai koreguoti ar natūraliam jogurtui gaminti be papildomų prietaisų.

  Pasižymi stilingu dizainu, kuris yra labai patogus. Platus stiklas ir minimalistinė apdaila suteikia jam elegantišką ir puikų vaizdą. Jame esančios durys taip pat turi elegantišką pusiau praleidžiamą rankeną, todėl ja naudotis yra patogu.


  ECO režimas žymiai sumažina energijos sąnaudas dėl mažos budėjimo būsenos. Kai nekepsite, pagrindinėms funkcijoms palaikyti sunaudojama nedaug energijos.


  Su „Crusty Plate“ galite mėgautis traškiu ir traškiu maistu. Jis tolygiai iškepia ir paryškina šaldytų ar likusių maisto produktų, tokių kaip pica, kepsnys ir vištienos grybeliai, viršutinę ir apatinę dalis. Taip pat galite kepti ir kepti be aliejaus.

  Naudokitės 15 iš anksto nustatytų „Auto Cook“ meniu

  Išsiaiškinkite „HotBlast ™“ - greitą ir galingą naują maisto gaminimo būdąDžiaukitės sveikesniu keptu maistu naudodamiesi „SLIM FRY ™“ technologijaPagrindinės ypatybės puikiai keptas maistas su plačiomis grotelėmis

  900W galios mikrobangų krosnelė, 1500W grotelių galia

  Išmatavimai: 53 cm x 48 cm x 31 cm

  Svoris: 20 kg

  Garantija: 24 mėnesiai